آشنایی با فروشگاه اینترنتی اول بازار

  نزدیک به یک ده تجربه درفروش محصولات لوازم خانگی در بازار و انواع فروش به صورت عمده و جز باعث شد که خدمات و فروش خود را در سطح وسیع تری انجام بدهیم و بخش فروش اینترنتی مجموعه  را از سال ۹۴ تاسیس و به فعالیت بپردازیم .

با توجه به گستردگی و تعداد زیاد سایت ها سیاست کلی مجموعه در راستای این شعار قیمت خوب در کنار خدمت خوب فعالیت خود را ادامه داد و همواره سعی خویش را برای رضایت بیشتر شما عزیزان معطوف کرده است که چند مورد از آن ها را در این قسمت ذکر میکنیم :

  • عرضه ی محصولات با کمترین قیمت و با کمترین سود حاشیه ( علت این امر هم این است که این مجموعه دارای قسمت عمده فروشی در سطح پخش کشوری هست )
  • عرضه ی محصولات اصلی با ضمانت و گارانتی
  • ارسال سریع ، ایمن و راحت
  • پیگیری ازابتدای خرید تا زمان گارانتی

آرامش و اطمینان در خرید اینترنتی

یکی از دغدغه های مردم هنگام خرید اینترنتی این است که چگونه اعتماد کنیم؟ اطمینان از این امر است که فروشگاه اینترنتی به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهد کرد و حقوق مشتریان را به رسمیت می شناسد . تائید کسب و کار اینترنتی توسط یک موسسه و مرکز ثالث ، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد . در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد . فروشگاه اول بازار توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کرده است .

اول بازار تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست !

فروشگاه اول بازار، با دارا بودن 2 شعبه فروشگاه حضوری در مرکز بازار لوازم خانگی ایران و با استفاده از تجربیات چندین ساله خود در زمینه فروش لوازم خانگی ، با راه اندازی فروشگاه آنلاین ، تجربه خرید اینترنتی لذت بخشی را برای مشتریان خود فراهم کرده است .
اول بازار نماینده رسمی شرکت های گوسونیک ( Gosonic ) تکنو Techno  می باشد و ضمن تضمین اصالت تمامی کالاها ، به شما اطمینان می دهد با قیمتی مناسب محصولی اصل از بهترین برندهای لوازم خانگی را به دست شما برساند. در اول بازار شرایط خرید آسان در هر مکان و هر زمان برای مشتریان امکان پذیر می باشد و تیم پشتیبانی ما در تمامی مراحل خرید همراهتان خواهند بود .

×