روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران اول بازار می‌توانند پس از ثبت سفارش وتماس همکاران ما ، ازطریق درگاه اینترنتی زرین پال در سایت اول بازار ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
– چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت اول بازار می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند

2- پرداخت در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، اول بازار این امکان را نیز فراهم آورده است 

پرداخت در محل در شهر تهران

در صورتی که آدرس تحویل سفارش مشتریان، تهران باشد، ساکنین شهر تهران مناطق 22 گانه میتواندبه صورت پرداخت در محل وجه محصول خود را  پرداخت کنند، این امر متسلزم آن هست که مبلغ حمل محصول به عنوان بیعانه قبل از ارسال پرداخت شود.

 تمامی سفارش‌ها در شهر تهران مطابق به دو صورت عادی و ویژه از طریق پیک اول بازار ارسال خواهند شد

پرداخت در محل ویژه سایر استان ها

امکان پرداخت در محل در سرتاسر کشور فعال هست و هنگامی که سفارش شما ثبت شد از طریق اداره پست به صورت پرداخت در محل میتوانید سفارش خود را دریافت کنید،این امر متسلزم آن هست که مبلغ حمل محصول  به عنوان بیعانه قبل از ارسال پرداخت شود. وبازه زمانی ارسال این محصولات هفت روز کاری هست اما سفارش های پرداخت آنلاین دو  تا سه روز کاری تحویل داده می شوند.

3- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق پرداخت آنلاین  و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

شماره شبا

  •             شماره کارت

بانک

نام دارنده حساب

IR 90-0120-0100-0000-5079-8405-93

6104-3373-9960-4063

ملت

امین مشهدی فراهانی

نکات:

– در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند

×